Ironman 70.3 Türkiye Yapılır mı?

Organizasyon sık sık gaz paylaşımlar yapsa da sosyal medya hesaplarından, bu sorunun cevabını bir türlü veremiyorum. Az bir para da değil. Parayı geçtim uygun antrenman düzenine geçmek de büyük bir zaman ve enerji yatırımı.
Burada bilgi ve duyumları paylaşalım ne dersiniz?

1 Beğeni

Önder, Temmuz ayındaki düşüş fırtınanın merkezindeki geçici dinginlik gibiydi ve hepimizin bildiği gibi bayramdan sonra sayılarda artış başladı.
Ağustos ayında bazı organizasyonların bu suni durumu fırsat bilip start alması bizleri umutlandırmamalı.

IM 70.3 Kasım başında olmasına güvenip beklemeye yatmış durumda. Organizasyon kar odaklı olduğu için insanları gazlayıp kayıt toplamak istiyor. Bence kayıt olmak demek; para bağlayıp ya gelecek yılki TR yarışını beklemek demek ya da başka ülkeye gitmeyi göze almak demek.

Ekimdeki Dalyan Caretta Run az önce iptal oldu diye okudum. Elbette IM gibi büyük bi organizasyon değil ama risk aynı risk.

Ben Tri federasyon yarışlarının dahi iptal olmasını bekliyorum.

Aslında bu yıl hiç yarış olmasa iyi olur. Şahsi görüşüm tabi, kimseyi bağlamaz

3 Beğeni

Bogazici kitalararasi yuzme yarismasi yapiliyor.
Bu arada vaka sayilari gittikce gozle gorulur sekilde artiyor.
IM70.3 e cok emek istiyor. Bir an once aciklama yapmalari gerekir. Haybeye zaman harcamamak icin …
Kapitalist dunyada kar odakli akil hakim oldugundan buna gore davranilmakta.
Yarisin kalitesini belirleyen de hitap ettiginiz “toplumsal sinif” tir. Risk degerlendirmesine gelince. Alpay Akhun’un dedigi gibi once paraciklar garanti sltina alinsin gerisi sonra dusunulur. 2000 kisilik kayit sininin belli bir kurtarici oranini elde ettikleri gun iptal ederler.

3 Beğeni

Im70.3 belek yapiliyor mu?

1 Beğeni

Halen ses seda yok. Bana kalırsa yapılamaz…

Ironmanturkey instagram hesabinda bir video ile aciklama yaptilar. Bu konuda fikrin nddir alpay abi?

1 Beğeni

%100 iade garantisi vermeyen bir etkinliğin aslında ciddiye alınmaması lazım. En son Efes Ultrada (limitsizsiniz organizasyonu) yaşanan son dakika iptalinde büyük tartışma olmuştu (otelde kit almaya hazırlanırken sms gelmişti rezalet) ve bana paramı aylar sonra %50 iade ettiler. Erteledikleri tarihte de yapamayıp tamamen iptal ettiler yarışı ve 2021e taşımayanlara max. %80 iade yaparız demişler. Oturduğunuz yerden para kazanmak için covidden güzel fırsat yok:)

1 Beğeni

Görmedim, Mustafa’ cım. Bakayım.

Yapmakta kararlı görünüyorlar. Yaparlarsa hem yurtdışı hem de yurtiçi katılımın zayıf olma ihtimali yüksek.
Salgının gidişatına bakarsak son anda iptal de olabilir.
Kendi adıma konuşmak gerekirse benim için 2020 sezonu çoktan bitti

Ben de bu sene pas gecicem. Benim icin de sezon kapandi.

1 Beğeni