Istanbul 24h yarısı

Bu hafta sonu yapılacak 24 saat yarısı hakkında ne düşünüyorsunuz, kimler katılıyor?

2 Beğeni

Çok güzel bir organizasyon olacak göründüğü kadarıyla. Bu sene değil belki ama seneye neden olmasın dediğim bir yarış.
2013 yılında turlamıştım parkuru. Sağlam rampalar var ve zemin sanıldığı gibi kaymak bir zemin değil muhtemelen f1 standartları gereği (sürtünme arttırmak için tahminimce) zemini hiç beğenmediğimi hatırlıyorum.
Saatlerce turlayacak her sporcuya şimdiden tebriklerimi göndermek isterim. Kazasız belasız güzel bir yarış olur inşallah.

2013deki kondisyonumla ciğerleri hemen tüketmişim şimdi izleyince farkettim:)

1 Beğeni

Enteresan bir yarış ve organizasyonu. Hem organizasyonu hem de katılanları kutluyorum. Gelecek yıllarda çok popüler olacağına inanıyorum.

Ciddi bir hazırlık süresi ister. Şahsen ben de gelecek yıl için düşünebilirim.

Merhabalar,

Ben katıldım bu sene. Gerçekten organizasyon kusursuza yakındı, bence artık ulkemızde de bısıklet organızasyonları oldukca basarılı sevıyelere gelmeye basladı.

Sizinde söylediğiniz gibi kolay bir parkur değil, 30km de 500m elevation alıyorsunuz, ama keyifli olduğunu söyleyebilirim.

Bu sene 70 civarında takım ve yaklaşık 370 sporcu vardı sanırım. Gelecek yıllarda çok daha kalabalık olacağını tahmin edebiliyorum. Ben 4,5 saatte, 27 tur yaklasık 143,1 km yaptım

.

2 Beğeni