Pandemide Yüzme Antremanı

Herkese selamlar,

Forumda var mıydı göremediğim için yazdım ama umarım tekrarlamıyorumdur.

Havuzların kapalı olduğu bu dönemde, lisanslı sporcular ya da takımlar yuzme antremanları yapabiliyormuş. Hangi havuzlarda kimler antreman yapıyor, Bakırköy ve cevresinde bildiğiniz var mıdır, sizler yüzme antremanlarına başladınız mı?

Teşekkür ederim.

2 Beğeni

Sefa, İstanbul’ u bilmiyorum ama İzmir’ de TOHM sporcuları yani olimpiyatlara hazırlık sporcuları GSİM den özel izinle açılan havuza gidebiliyorlar. Benim takımımda da TOHM sporcuları olduğu için ben de onlarla yüzme imkanı elde ediyorum.

1 Beğeni

Selamlar,

Genelgede okuduğum kadarıyla İBB’ye ait havuzlar kapalı. Yani okullara/kulüplere ait havuzlar açık olabiliyor. Burada havalandırma sisteminin standartlara uygunluğu kriter olarak belirlenmiş. Ben Ekim ayından beri sürekli havuz kullanıyorum. Bence oturduğunuz bölgede yüzme kulüpleri veya havuzu olan okulları araştırabilirsiniz.

2 Beğeni

Bilgilendirme için teşekkür ederim. Bakırköy’de belediyenin bir havuzunu ve havuzda antreman yapan grupları da buldum. Aksilik olmazsa Çarşamba günü yüzme antremanlarına başlıyorum.

Havalar biraz daha toparladıktan sonra da açık su yüzmelerini buradan organize ederiz inş.

1 Beğeni

merhaba, bakırköy belediye havuzu mu? Ben de bakırköydeyim, belediyelerin havuz ve salonları kapalı diye bildiğimden sormamıştım

1 Beğeni

Selamlar, geç cevap yazdığım için özür dilerim öncelikle, iş yoğunluğundan girememiştim.

Bakırköy’de adliyenin arkasındaki Atatürk Spor ve Yaşam Köyünde antremanlar yapılıyor. Bir master takım buldum ben antreman yapan çarşamba-cuma günleri. dilersen özelden hocanın telefon bilgilerini paylaşabilirim. Bende 2 haftadır katılamadım ama bu carsamba gitmeyi planlıyorum.

Lisansın varsa eğer belediye havuzlarında antreman yapılabiliyormuş bu arada.

2 Beğeni