TTF Yeni Forma Kuralları

Türkiye Triatlon Federasyonu yeni forma kurallarını içeren talimatnameyi yayınladı.

Geçtiğimiz yıl yaptırılan ve ulusal yarışlarda kullanılan trisuitlerin kullanım ömrünü tamamlamamış olması nedeniyle aşağıda belirtilen tarihlerin sonuna kadar sporcuların eski logolu formalarını kullanabilme imkanı sağlanmış.

Minik / 2023
Yıldız / 2023
Genç / 2022
Elit / 2022
Paratriatlon / 2023
Yaş Grubu / 2023

Eski milli takım trisuitlerin her kategoride bu yıl da kullanımı devam ediliyor. 2022’ den itibaren elit, genç, yıldızlar siyah fon üstüne kırmızı renkli yeni tasarıma sahip trisuitler kullanırken yaş gruplarında geçmişte kullanılan kırmızı milli takım trisuitlerin yerine mavi üst, siyah alt tasarımlı trisuitler kullanılacak.

https://www.triatlon.org.tr/ttf-yeni-forma-kurallari-aciklandi-543.html

1 Beğeni

yaş gurubu formaları nereden temin ediliyor?

1 Beğeni

Sevgili Dostum, yurtdışından İnternet yoluyla sipariş verebilirsiniz ama rakamlar biraz yüksek, malum döviz kuru.

Yanı sıra Jordan Red, Sora, Kipeo gibi yerli firmalara da diktirme imkanınız var.

Benim favorim ise fiyat performans açısından çok uygun olan İzmir’ deki Kaşlı Tekstil. Gönül hanım, ölçünüze göre federasyonun forma kurallarını uygun baskılı trisuit dikiyor. Başka şehirde bile olsanız ölçülerinizi bildirmeniz yeterli.

Gönül hanım: 0554 980 11 80

Yas gruplarinda fermuarin arkada olmasi zorunlu mu? Ne mantigi var anlamis degilim.halbuki onde olmasi ilkyardim sirasinda avsntaj saglar

1 Beğeni