Zwift Academy Tri 2020 Başladı

Covid’den dolayı sekteye uğrayan programın güncellenmiş edisyonu olan ve Zwift Academy programları içerisinde en dikkat çekicisi olan Zwift Academy Tri 2020, 29 Ekim 2020 tarihinde başladı. 23 Aralık 2020 gecesine kadar devam edecek program, 5 koşu, 5 bisiklet antrenmanı ve 2 de yarış ile tamamlanabiliyor.


Mezunlar arasından Mart 2021’de seçilecek 3’ü kadın 3’ü erkek 6 kişiyi ise muhteşem bir süreç bekliyor.

Tüm masrafları zwift tarafından karşılanan ve Triatlonun doğduğu yer olan Kona’da, Tim Don ve Sarah True mentörlüğünde profesyoneller gibi antrenman yapmak, Specialized Rüzgar Tünelini deneyimlemek, Specialized, Roka, Science in Sport, Whoop ve Wahoo gibi sponsorların hediyelerine boğulmak :slight_smile:

Programın koçu tarafından numerik sıra ile takip edilmesi tavsiye edilen program, eğer doğru FTP ve pace değerlerinizle dahilseniz kesinlikle zorlayıcı ve geliştirici bir içeriğe sahip. Şahsen Bike Workout 03’deki intervalde evi odayı şehri terketmek istediğim anlar oldu dersem bir derece anlatmış olurum sanırım :smile:

Tüm katılımcılara bu keyifli programda şimdiden başarılar…

NOT: Zwift’ten en uygun şekilde faydalanmanın metodunun IOS App Store üzerinden abonelik olduğunu biliyor muydunuz? Normal fiyatı 15 USD olan zwifti eğer türk lokasyonlu bir iphone üzerinden satın alırsanız, vergiler dahil sadece 50 TL/ay ödüyorsunuz. Kesinlikle dikkate değer bir fark…

1 Beğeni

Müthiş faydalı ve güzel bir bilgilendirme olmuş gerçekten. Teşekkürler.

Yalnız yarışma için kötü niyetli bazı şahısların daha az vücut ağırlığı vb datalar girerek hile yapması mümkün mü? Böyle şeyler duyuyorum.

1 Beğeni

Evet hocam yarışlarda bu münkün. Zwiftpower.com ile bunun bir derece önüne geçilmeye çalışılıyor. Bu programın yarışlarında ise tamamlamak haricinde bir kural yok. Yani seçilecek 6 kişi, derecelerine göre değil, koçların kendi kriterlerine göre seçilecekler.

1 Beğeni

Hah bu güzel işte. Çünkü suistimal edenleri görebiliyorum.